DETEKTYW ŁÓDŹ

Detektyw.net.pl to detektywi z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Łodzi od wielu lat, Nasze doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej i znajomość terenu oraz środowiska , pomaga Nam szybko i rzetelnie wykonywać nasze zadania.
Począwszy od zdrad, spraw gospodarczych a skończywszy na wykrywani podsłuchów. Stawiamy na dyskrecje i profesjonalne podejście do każdego, powierzonego nam zlecenia. Na rynku jest wielu pseudo specjalistów z dziedziny detektywistyki, jednak większość z nich to osoby po szkołach policealnych bez doświadczenia i umiejętności działania w terenie. Detektywi z Łodzi to najlepiej wyszkoleni specjaliści w większości po służbach specjalnych i wywiadowczych.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA

Wiemy jak ważny jest zawód Prywatnego Detektywa, który wykonujemy dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za wynik naszych działań. Powierzone nam zadania staramy się wykonać najlepiej jak to potrafimy. Dlatego prawie zawsze osiągamy sukces. Usługi detektywistyczne: badania wiarygodności, stanu majątkowego firm i osób fizycznych; weryfikacja informacji na dany temat; zbierania informacji o współmałożonku na potrzeby spraw rozwodowych; obserwacji osób; poszukiwania osób zaginionych; poszukiwania osób ukrywających się; poszukiwania mienia.

Działamy

Detektyw.net.pl  – Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h, Nasz zespól składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych byłych pracowników Policji, CBŚP, CBA

Bezpłatne Konsultacje

Zadzwoń do Nas i umów się na Bezpłatną Konsultację
Infolinia 24H +48 511 141 171

Szkolenia Detektywistyczne

Jesteś spostrzegawczy? Może dociekliwy i kreatywny? Zwracasz uwagę na sytuacje i zdarzenia, które umykają uwadze innych ludzi. Mamy dla Ciebie propozycję – kurs detektywa – umożliwi Ci zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu detektywa.

Detektyw Kutno

Agencja Detektywistyczna Kutno – Doświadczenie poparte latami praktyki
Detektyw Sieradz, Detektyw Zduńska Wola

Detektyw Wieluń

Prywatny Detektyw Łódź – Rozwiążemy Twoje problemy
Detektyw Piotrków Trybunalski, Detektyw Tomaszów Mazowiecki

Detektyw Radomsko

Biuro Detektywistyczne Bełchatów – Materiały Dowodowe w Sprawie Rozwodowej
Detektyw Łowicz, Detektyw Opoczno

PAMIĘTAJ

Najlepsi Detektywi w Łodzi!!!

Porady Prawne