Zdrada

By filip 5 lat agoNo Comments
Home  /  detektyw24.pl  /  Zdrada

Zdrada

Ciekawy artukuł z bloga detektywa Podsłuchy24

źródło https://podsluchy24.pl/zdrada/

 

1. Co raz częściej do mojej partnerki dzwonią późnym wieczorem, piszą smsy. Próbowałem sprawdzić telefon, ale wszystkie połączenia jak i smsy są usunięte. Zainstalowałem podsłuch telefonu. Jest to aplikacja kopiująca automatycznie sms, posiada podsłuch rozmów komórkowych, możliwość włączania przedniej kamery jak i nasłuchu otoczenie na żywo, podsłuch na messegera i dużo innych. Dowiedziałem się ze od miesiąca zdradza mnie z kolega z pracy. Cieszę się że podsłuch telefonu pomógł mi zakończyć ten związek.

2. Mając 56 lat ożeniłem się z dużo młodsza, seksowna kobieta. Zakochałem się jak nastolatek. Znajomi mówili ze wyglądamy jak ojciec z córka, ze nie ma miłości z taka różnica wiekowa. Na ten moment nie obchodziło mnie nic. Myślałem ze jesteśmy stworzeni dla siebie i wierzyłem ze te uczucia są wzajemne. Ona kochała imprezy, wyjścia z koleżankami, zawsze była w centrum uwagi. Ja już nabawiłem sie za młodu i chciałem spokoju , ustatkowanego życia. Jestem właścicielem kilku restauracji, nie odmawiałem w żadnej jej zachciance. Jednak co raz rzadziej spędzaliśmy czas razem. Ona zawsze wracała do domu późno. Zastanowiłem się nad tym co kiedyś mówili znajomi. Kupiłem jej w prezencie telefon komórkowy, zainstalowałem program z podsłuchem. W ciągu paru dni dowiedziałem się ze nie byłem miłością całego życia. Kłamała mnie. Wykorzystywała moje uczucia i pieniądze. Planowała z młodym kochankiem przyszłość. Cieszę sie ze zainstalowałem podsłuch. Nigdy więcej nie dam się tak nabrać.

3.

4. Byłam w małżeństwie przez 7 lat. Wydawało się, że jesteśmy perfekcyjną parą. Mieliśmy mała firmę, wiec częste zostawanie w pracy i późne godziny powrotu do domu były normalne. Po urodzeniu dziecka cały czas spędzałam z maluchem, myślałam, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Rzadko wychodziliśmy razem ponieważ opieka nad dzieckiem pochłania dużo czasu. Po roku jednak zauważyłam ze mąż co raz częściej wraca do domu późno w nocy z pracy. Pamiętam Nasze ciężkie początki, wiec uwierzyłam. Później wyjazdy na kilka dni, ukrywanie telefonu, koszuli z kobiecym zapachem… On zawsze miał wymówki! Odczuwałam , że coś się zmieniło, jednak nie miałam potwierdzenia. Dowiedziałam się o podsłuchach od koleżanki. Zawsze uważałam ze każdy powinien mieć trochę prywatności dlatego długo się zastanawiałam. Po kolejnym “spotkaniu firmowym” i szmince na kołnierzyku zdecydowałam się na instalacje programu podsłuchowego – podsłuch sms . Skontaktowałam się z rekomendowana przez koleżankę firma i za pół godziny miałam instrukcje do programu oraz program do podsłuchu . Mąż zawsze miał telefon przy sobie, jedynym momentem by zainstalować program była noc. Instrukcja napisana była bardzo dokładnie, nie miałam żadnego problemu, a sama instalacja zajęła zaledwie kilka minut. Miałam dostęp do jego sms, połączeń, zdjęć, wiedziałam gdzie dokładnie jest. Właśnie tak dowiedziałam się, że nie wyjeżdżał do innych miast i nie był na żadnych spotkaniach firmowych. Dowiedziałam się wszystko co tak starannie ukrywał. Zdradzał mnie, często zmieniając kobiety. Nigdy nie wybaczę zdrady dlatego rozwód to jedne wyjście z sytuacji. Dziękuję za to ze dowiedziałam się o tym co się dzieje za moimi plecami. Rekomenduje wszystkim kto ma jakieś podejrzenia.

5. Od kilku miesięcy mój partner chowa telefon, ostatnio zobaczyłam, że z kolegą obgaduje nieznajome dziewczyny, wysyła zdjęcia, pyta o rade. Umawia się z dziewczynami, tłumacząc się, że to są stare znajomości . Na wszystko ma wymówki. Nawet głupi zrozumie że coś tu jest nie tak.  Nigdy wcześniej tak się nie zachowywał, bardzo mnie to zraniło. Straciłam zaufanie do niego. Takim zachowaniem pokazuje że nie zależy jemu na tym co ja czuje. Zainstalowałam jemu na telefon podsłuch. Jednak ciągle mam nadzieje że to głupi żart, ze nie zrani moich uczuć i będę mogła mu ufać.

6. Kilka dni temu koleżanka widziała mojego męża z młoda dziewczyną o której mi nic nie było wiadomo. Kiedy spytałam męża powiedział, że to koleżanka z pracy. Pokłóciliśmy się. Postanowiłam zainstalować podsłuch telefonu. Już po kilku godzinach dowiedziałam się , że zdradza mnie o 10 lat młodsza dziewczynę. Polecam podsłuch telefonu wszystkim kto obawia się zdrady.

7. Kiedy wróciłam do domu po pracy zobaczyłam, że mój maż spakował swoje rzeczy , powiedział, że ma kochankę i wyprowadza się. Słabo pamiętam ten dzień bo byłam w szoku. Przez tydzień miałam depresje, szukałam winy w sobie, nie widziałam jak mam się pozbierać. Byliśmy zgranym małżeństwem, przynajmniej tak myślałam. Przyjaciółka namówiła mnie na zainstalowanie podsłuchu na telefon. Nie zmieniło by to sytuacji pomiędzy mną i mężem, ale miałam nadzieje ze przynajmniej dowiem się dlaczego tak wyszło. Udało się zainstalować program do podsłuchu telefonu. Za kilka godzin dowiedziałam się, że ciągle mnie okłamywał, że zdradza i to z różnymi kobietami, a wyjazdy w delegacje były po prostu wymyślone. Miałam podsłuch telefonu, jego rozmów, podsłuch smsów, lokalizacje telefonu i nasłuch otoczenia. Teraz wzięłam się w garść i zbieram dokumenty na rozwód poprzez podsłuch który mu założyłam na telefon. Polecam wszystkim choć może i podsłuchy nie są uczciwe, ale zdrada tym bardziej!

8. Dziś zobaczyłam swego męża w kawiarni z inna kobieta, kiedy zadzwoniłam do niego widziałam jak odebrał telefon i powiedział ze jest w pracy. Wieczorem zachowywał się jakby nigdy nic. W telefonie nie miał żadnego obcego telefonu czy sms ( pewnie usuną). Od razu zrozumiałam, że to nie koleżanka z pracy, tylko ktoś więcej. Postanowiłam zainstalować podsłuch na telefon. I nie żałuje. Cieszę się, że w końcu dowiedziałam się prawdy. Nie dam się więcej okłamywać, a jemu nie wybaczę zdrady. Myślałam, że będziemy razem na zawsze ale zawiodłam się. Podsłuch na telefon to idealny sposób na uspokojenie swoich nerwów oraz profilaktykę czy wykrycie zdrady. Nie daj się nabrać i Ty! Zainstaluj podsłuch i nie myśl, że to jest jakieś nieetyczne, bo ja wolałam być nieetyczna niż zdradzana.

Categories:
  detektyw24.pl, spy24.pl
this post was shared 0 times
 200
About

 filip

  (7 articles)

Leave a Reply

Your email address will not be published.