DETEKTYW ŁÓDŹ

Detektyw.net.pl to detektywi z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Łodzi od wielu lat, Nasze doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej i znajomość terenu oraz środowiska , pomaga Nam szybko i rzetelnie wykonywać nasze zadania.
Począwszy od zdrad, spraw gospodarczych a skończywszy na wykrywani podsłuchów. Stawiamy na dyskrecje i profesjonalne podejście do każdego, powierzonego nam zlecenia. Na rynku jest wielu pseudo specjalistów z dziedziny detektywistyki, jednak większość z nich to osoby po szkołach policealnych bez doświadczenia i umiejętności działania w terenie. Detektywi z Łodzi to najlepiej wyszkoleni specjaliści w większości po służbach specjalnych i wywiadowczych.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA

Wiemy jak ważny jest zawód Prywatnego Detektywa, który wykonujemy dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za wynik naszych działań. Powierzone nam zadania staramy się wykonać najlepiej jak to potrafimy. Dlatego prawie zawsze osiągamy sukces. Usługi detektywistyczne: badania wiarygodności, stanu majątkowego firm i osób fizycznych; weryfikacja informacji na dany temat; zbierania informacji o współmałożonku na potrzeby spraw rozwodowych; obserwacji osób; poszukiwania osób zaginionych; poszukiwania osób ukrywających się; poszukiwania mienia.

Raport gospodarczy

to świetne narzędzie, gdy chcesz:

  • sprawdzić wiarygodność kontrahenta oraz przedmiot transakcji
  • zweryfikować stan majątkowy lub kondycję finansową potencjalnych partnerów handlowych
  • wykryć nieuczciwą konkurencję
  • zminimalizować ryzyko handlowe.

Prowadząc działalność biznesową dobrze wiesz, jak ważne jest posiadanie rzetelnych informacji na temat partnerów handlowych, podwykonawców i konkurencyjnych firm. Wiedza dotycząca sytuacji prawnej oraz ekonomiczno-finansowej kontrahenta może być niezbędna, by podjąć strategiczne decyzje.

 

Jak to działa?

1 – Bazy danych
Nasza wywiadownia przygotowuje raporty gospodarcze o wskazanych firmach i osobach, w oparciu o stale rozbudowywaną własną bazę danych, a także bazy firm faktoringowych, ubezpieczeniowych i instytucji bankowych. Gdy ogólnodostępne informacje są niewystarczające, docieramy do innych danych, niezbędnych do dokonania prawidłowej oceny wiarygodności firmy.

2 – Wizja lokalna
Aby dokładnie zbadać spółkę nasi specjaliści od wywiadu gospodarczego przeprowadzą wizję lokalną, zaaranżują rozmowy z klientami i konkurencją itd. – gdy jest taka potrzeba, również incognito.

3 – Raport
Zebrane dane są analizowane i opracowywane w postaci raportu. Każdy raport tworzony jest na indywidualne zamówienie, co oznacza, że zawarte w nim informacje są aktualne i odzwierciedlają bieżącą sytuację.
Raport jest przeznaczony wyłącznie do wiadomości Zleceniodawcy.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu członków zespołu i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że śledztwa i audyty gospodarcze będą wykonane profesjonalnie i dyskretnie.

Rozwój technologii i łatwy dostęp do urządzeń podsłuchowych sprawia, że szpiegostwo gospodarcze rośnie w siłę.

Podsłuchy radiowe i te działające w oparciu o sieć GSM są najpopularniejszymi metodami, by bezprawnie zdobyć informację o działaniach wewnątrz firmy.

 

Jeżeli podejrzewasz, że:

› Twoja firma stała się obiektem czyjegoś szczególnego zainteresowania

› w siedzibie firmy może być zamontowany podsłuch

› firmowe pomysły, strategie rozwoju i tajne informacje mogą być systematycznie wykradane

› możesz stracić rozwiązania i know-how, nad którym pracujesz od lat

› zagrożona jest własność intelektualna Twojej firmy

Zleć wykrywanie urządzeń podsłuchowych.

Będziesz mieć pewność, że Twoja firma jest bezpieczna; a jeśli podejrzenia się potwierdzą, dzięki szybkiej reakcji unikniesz wielu strat.

Jak wykryć podsłuch?

Ukrycie urządzeń podsłuchowych to żaden problem. Gorzej z ich wykryciem. Tu najczęściej niezbędni są zawodowcy o wysokich kwalifikacjach i ich profesjonalny sprzęt, który:

  • zidentyfikuje urządzenia podsłuchowe w pomieszczeniach, samochodach, komputerach itp.
  • sprawdzi wszystkie linie telefoniczne – komórkowe, faksowe i internetowe pod kątem podsłuchów
  • skutecznie usunie wszystkie urządzenia przechwytujące informacje.

Techniki inwigilacji są coraz bardziej wymyślne. Kamery Ukrytej w zegarku, kontakcie, listwie antyprzepięciowej czy zasilaczu do drukarki. „Pluskwy” nie zobaczymy gołym okiem. Z pomocą przychodzą dedykowane wykrywacze podsłuchów.

Pozycja lidera wśród biur detektywistycznych i wywiadowni gospodarczych w centralnej Polsce zobowiązuje, dlatego stale inwestujemy w najnowsze rozwiązania sprzętowe. Dzięki temu zawsze jesteśmy krok przed oszustami i konkurencją.

O badaniu antypodsłuchowym

Wykrywanie urządzeń podsłuchowych jest w pełni legalne, nie powoduje żadnych szkód, nie jest uciążliwe i rzadko wymaga wyłączania obiektu z normalnej eksploatacji. Obejmuje nie tylko badania podstawowe, tzn. pomiary w ścianach, podłogach, sufitach lecz także pomiary w sieci energetycznej, telefonicznej, komputerowej oraz badanie emisji fal radiowych w eterze. Sprawdzany jest sprzęt i przedmioty trwałego użytku bez potrzeby ich dekompozycji.

Z naszych doświadczeń wynika, że szczególnie celowe jest poddawanie badaniom pomieszczeń nowych lub niedawno wyremontowanych, a także używanych po dłuższej nieobecności. Szczególnie, gdy prowadzone są w nim ważne rozmowy.

Poza wywiadem gospodarczym, wykrywaniem urządzeń podsłuchowych, ochroną tajemnic przedsiębiorstwa i weryfikacją pracowników oferujemy także inne usługi detektywistyczne:

› poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się

› ustalanie danych kontaktowych

› sprawdzanie wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłoszonych zakładom ubezpieczeniowym

› poszukiwanie i kompletowanie dokumentów do spraw rodzinnych, pracowniczych

› sprawowania opieki nad dziećmi

› ustalanie majątku współmałżonków

› profesjonalną obserwację stacjonarną i towarzyszącą, z wykorzystaniem najnowszych środków techniki operacyjnej

› wykrywanie zdrad i oszustw

Oferujemy również zakup sprzętu do techniki operacyjnej i obserwacji.

Działamy

Detektyw.net.pl  – Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h, Nasz zespól składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych byłych pracowników Policji, CBŚP, CBA

Bezpłatne Konsultacje

Zadzwoń do Nas i umów się na Bezpłatną Konsultację
Infolinia 24H +48 511 141 171

Szkolenia Detektywistyczne

Jesteś spostrzegawczy? Może dociekliwy i kreatywny? Zwracasz uwagę na sytuacje i zdarzenia, które umykają uwadze innych ludzi. Mamy dla Ciebie propozycję – kurs detektywa – umożliwi Ci zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu detektywa.

Detektyw Kutno

Agencja Detektywistyczna Kutno – Doświadczenie poparte latami praktyki
Detektyw Sieradz, Detektyw Zduńska Wola

Detektyw Wieluń

Prywatny Detektyw Łódź – Rozwiążemy Twoje problemy
Detektyw Piotrków Trybunalski, Detektyw Tomaszów Mazowiecki

Detektyw Radomsko

Biuro Detektywistyczne Bełchatów – Materiały Dowodowe w Sprawie Rozwodowej
Detektyw Łowicz, Detektyw Opoczno

PAMIĘTAJ

Najlepsi Detektywi w Łodzi!!!

Porady Prawne